Відкрите всеукраїнське змагання “Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана”

 
 

12-15 січня у Харкові відбулося Відкрите всеукраїнське змагання «Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана», що бере початок з 2009 року.

Змагання відбулися у спортивному залі ШВСМ, яка надала свій зал для проведення змагань, організовані силами тренерів та учнів КЗ ХМ СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар», за підтримки НОК України, СК «Арсенал страхування», а також Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради та Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної адміністрації.

 

Участь у змаганнях взяли 140 спортсменів з 6 областей України (Харківська, Сумська, Київська, Одеська, Чернігівська та м.Київ), а також представники Казахстану, що змагалися за медалі у 6 особистих та командних категоріях:  в класичному луці, серед чоловіків та жінок, кадетів та кадеток та блочному луці, серед чоловіків та жінок.

 

Найзапекліша боротьба за перемогу в різних категоріях розігралася між представниками Харківської та Сумської областей, втім представники всіх областей повертаються додому з медалями. Харківські спортсмени були «гостинними» лише в трьох категоріях: в особистому заліку у класичному луці серед чоловіків та жінок, де віддали перемоги представникам Сум, та в командному заліку серед жінок-блочниць, де кращою стала команда ЦШВСМ. У всіх інших категоріях перемоги святкували саме представники Харкова!

 

Протоколи змагань.

Фото з нагородження змагань

 
 
Minecraft 2 sims 4 sex GTA online "Assassin's Creed"