BerlinOpen2016

Киянка Вікторія Д’якова – віце-чемпіонка «BerlinOpen» – міжнародного турніру зі стрільби з лука, що проходив 9-11 грудня 2016р. у столиці Німеччини.
На шляху до високого досягнення, Вікторія, що стріляє з блочним луком, стала четвертою у кваліфікації серед 55 спортсменок, але далі змогла нав’язати боротьбу як слабшим, так і сильнішим по кваліфікації суперницям. Лише у фіналі, за напруженої боротьби, українка поступилася представниці німецького клубу… «Вікторія» Сабіні Сотер, лише останніми двома серіями: 145:143. Варто відзначити, що в кар’єрі Вікторії Д’якової, це найвище досягнення у особистих змаганнях, яке додалося до численних завоювань в командних: чемпіонка світу 2015 року, призерка Гран-Прі Європи 2015 і 2016 років, призерка юніорських чемпіонатів Європи…
Вітаємо також тренера і маму – Оксану Д’якову із високим результатом спортсменки.

Високий потенціал показала і подруга по команді – харків’янка Олена Борисенко, що була другою у кваліфікації. Втім, високе місце у кваліфікації не забезпечило відсутність проблем у «олімпійському раунді» і Олена поступилася відомій хорватці Івані Буден на стадії 1/8 фіналу 140:139, зайнявши 9е підсумкове місце.

Тетяна Познякова з Києва була 10ю (576 очок) і стала 17ю загалом.
Екс-львів’янка Марія Школьна, що нині живе у польському Кєльце, була 8ю у кваліфікації і стала 9ю у олімпійському раунді.

У інших категоріях, українці виступили наступним чином:
Львів’янин Ярослав Мокринський був 9м у кваліфікації (581 очок) та став 8м загалом серед 169 спортсменів з класичним луком.

Серед блочників, найкраще виступив львів’янин Богдан Кіщак, що посів 17е місце, будучи 14м у кваліфікації (583 очки), киянин Дмитро Львовський був 31м (578 очок) у кваліфікації і став 17 загалом, інший киянин Тарас Волненко став 54м у кваліфікації і загалом серед 135 спортсменів.