Чемпіонат Європи зі стрільби з лука приміщенні 2017 року

 
 

Перша подія нового сезону 2017 року Всесвітньої європейської федерації стрільби з лука … але остання міжнародна зустріч для стрільби з лука у приміщенні … прийшов час для Чемпіонату Європи в приміщенні в Віттель (Франція).

28 країн і 238 лучників … від Австрії до України, конкурували в класичній і блочній категоріях, серед чоловіків і жінок, юніорів та дорослих з 7 по12 березня 2017 року.
Попередній Чемпіонат проходив в м.Копер (SLO) у 2015 році з Італією на вершині медального заліку.
Георгій Іваницький (УКР) і Гайдн Чалова (GER), не змогли захистити титули серед чоловіків і жінок у класичному луці, бо не були присутні на заході…
Так написано на сайті WAE emau.org

Загалом від України прийняло участь 12 спортсменів (7-9 місце за кількістю спортсменів) та 7 офіціалів (3-5 місце за кількістю офіціалів), що дало змогу зайняти 6 місце за кількістю представників країни перед стартом Чемпіонату Європи. По завершенні Чемпіонату, наша команда так і залишилась на 6-му місці у загальнокомандному заліку за результатами виступу спортсменів.
Українці були представлені повним складом у класичному луці і жодного представника у блочному луці – бо вже не можемо рахувати українкою Марію Школьну – дворазову чемпіонку світу, бронзову призерку чемпіонату світу, чемпіонку Європи- яка тепер офіційно представляє Польщу і для якої вона здобула одну з двох польських золотих нагород. До речі, фінальний матч Марії Школьної судила суддя з України Наталія Родіонова, допомогу якій в перельоті надав Президент ФСЛУ Нестор Шуфрич.
Вперше з 2001 року, Україна виступала з оновленим тренерським складом, Віктор Васильович Сидорук, що багато років очолював українську збірну – залишився очікувати на результати в Києві, а зі збірною вирушили перевірені тренери: Сергій Васильович Антонов, Віктор Андрійович Михайленко, Марія Петрівна Гавелко, держтренер Олена Анатоліївна Садовнича, лікар Сергій Олександрович Лебетко, до яких додалися тренери молодіжної збірної: Олег Геннадійович Осипенко та Віталій Васильович Ярмістий.
Варто відзначити, що спортсмени, за виключенням жіночої команди, суттєво змінилися з-після минулих міжнародних змагань, адже були відібрані у відповідності з системою відбору на Чемпіонат Європи. Серед «втрат» української збірної виявився переможець особистих змагань чемпіонату Європи 2015 року та світу 2016 року зі стрільби з лука у приміщенні – Георгій Іваницький, який поступився пропуском на змагання віце-чемпіону світу 2016 року Сергію Макаревичу.
Нашу команду представляли (місто, місце у кваліфікації та загалом):
Чоловіки(3,4): Сергій Макаревич (Львів,2,6), Юрій Гавелко (Львів,8,9) та Микита Шишкін (Суми,21,17);
Жінки(2,3): Вероніка Марченко (Львів,2,1), Лідія Січенікова (Чернівці,9,4), Анастасія Павлова (Нова Каховка, Херсонська обл.,3,9);
Юніори(6, 2): Антон Комар (Березне, Рівненська обл.,19,9), Сергій Розкидний (Березне, Рівненська обл.,20,17), Микита Кравчук (Харків,25,9);
Юніорки(3, 5): Соломія Трапезнікова (Львів,3,5), Катерина Мазорчук (Харків,16,9), Олена Онуфрійчук (Чернівці,8,9).
Після більш успішних виступів на попередніх чемпіонатах Європи зі стрільби з лука у приміщенні, де українці стабільно займали високі місця у загальнокомандному заліку, нинішнє 6 місце з однією золотою, срібною і бронзовою медалями можна вважати невдалим виступом. А от результат це перестановок у тренерському штабі чи загальної ситуації в українському спорті і стрільби з лука зокрема побачимо найближчим часом!
Сподіватимемось, що тренерський штаб зуміє зробити правильні висновки і внести корективи у підготовку збірних команд України до участі у міжнародних стартах!
Вже наприкінці березня у манежі ХАІ, що в Харкові, розпочнеться літній сезон – змаганнями зі стрільби на довгих дистанціях у приміщенні – Першість сильніших лучників України, далі – українські і міжнародні змагання, аж до кінця жовтня.
А поки, вітаємо Вероніку Марченко із завоюванням золота і підтвердженням статусу лучної королеви Європи – кращої серед лучниць у Європі як у приміщенні, так і на відкритому повітрі за останні два роки, а також її подруг по команді – Лідію Січенікову та Анастасію Павлову із завоюванням бронзових нагород у командному заліку та юніорів (Антона Комара, Сергія Розкидного та Микити Кравчука) – із здобуттям срібла командного заліку. Не забудемо і про високі 4-ті місця Лідії Січенікової та чоловічої команди.
Бажаємо, щасливого повернення додому наших спортсменів та подальших перемог української збірної на міжнародній арені!
PS Орієнтовне прибуття української збірної очікується ввечері 14 березня до м.Львів.
Фото зі змагань
Фінальний виступ за 3-є місце Лідії Січенікової
Фінальний матч за золото Вероніки Марченко
Фінальний матч за золото Марії Школьної
Фінальний матч за золото юніорської команди
Фінальний матч за бронзу жіночої команди
Фінальний матч за бронзу чоловічої команди
Повний огляд виступів від Анни Савчик, Спорт-Експрес Україна

 
 
Minecraft 2 sims 4 sex GTA online "Assassin's Creed"